Таксі Київ - Рівне

+38(050)545-14-17 (Viber, WhatsApp)

Таксі з Києва до Рівного

Таксі Київ Рівне   Якщо Вам потрібно дістатися з Києва до Рівного з комфортом і без втрати часу на очікування і пересадки, замовте заздалегідь таксі Київ - Рівне! Поїздка на таксі до Рівного займе мінімум часу і не буде настільки виснажливої, як на автобусі або поїзді. Вас довезуть безпосередньо за потрібною адресою в м.Рівне.

Місто Рівне Обласний центр Рівненської області України, розташований в західному напрямку від Києва. Населення міста Рівне 250 000 (2015 рік). Відстань від Києва до Рівного 330 кілометрів (з центру в центр), маршрут проходить по трасі з якісним дорожнім покриттям. Виїзд з Києва - по проспекту Перемоги, Брест-Литовське шосе, Києво-Святошинський район, далі: Коростишів, Житомир, Новоград-Волинський, Рівне. Поїздка на таксі з Києва до Рівного триває 3-3,5 години, в залежності від завантаженості доріг у Києві та в Київській області та погодних умов. Важливе значення має те, з якого району в Києві планується виїзд (центр, правий або лівий берег). З центру до виїзду за межі Києва, можна їхати 30 хвилин і більше.

Замовити міжміське таксі з Києва до Рівного (залізничний вокзал, аеропорт Жуляни, аеропорт Бориспіль, будь-яку адресу, а також довідатися вартість таксі можна телефоном +38(050)545-14-17 (Viber, WhatsApp, Telegram) або E-mail: taxiairport.kiev@gmail.com 

Таксі з аеропорту Бориспіль до Рівного (Рівненську область).

Аеропорт Бориспіль (KBP) знаходиться в 37 км від Києва, біля міста Бориспіль. Міжміське таксі в аеропорт можна замовити заздалегідь, в цьому випадку, до прибуття рейсу, водій під'їде до термінала. Відразу після паспортного контролю та отримання багажу, можна без зволікання відправитися в дорогу. При необхідності, можлива зустріч пасажирів в будівлі аеропорту з табличкою і трансфер до міста Рівне. Також, можна замовити таксі в інші міста і населені пункти Рівненської області: Дубно, Клевань (тунель кохання), Сарни, Вараш, Костопіль, Здолбунів, Острог, Корець. Для того, щоб забронювати таксі Бориспіль - Рівне потрібно вказати дату прибуття пасажирів, номер рейсу, слово для таблички, контактний телефон.

Дорога з аеропорту Бориспіль до м. Рівне проходить через Київ, тому при розрахунку часу в дорозі потрібно брати до уваги день тижня, час і інші фактори. В середньому, на проїзд через Київ буде потрібно біля 40 хвилин.

У нас можна замовити міжміське таксі з Києва, з аеропорту Бориспіль або Жуляни (аеропорт Київ) в інші міста - в Житомир, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Ковель та ін. Вартість трансферу розраховується при замовленні, виходячи з відстані.

Таксі аеропорт Київ Жуляни - Рівне

Аеропорт Жуляни (IEV) знаходиться в межах Києва (південний захід). Функціонують 2 терміналу А і D. Обслуговування міжнародних і деяких рейсів по Україні здійснюється в новому терміналі А. Деякі рейси по Україні обслуговуються в терміналі D.

Якщо Ви прилітаєте в аеропорт Київ (Жуляни), забронюйте таксі в Рівному заздалегідь. Водій з табличкою зустріне Вас на виході із зони паспортного контролю, допоможе донести багаж до машини та покладе речі в багажник. Поїздка з аеропорту Жуляни в Рівному займе близько 3,5 годин.

Для того, щоб зробити попереднє замовлення таксі Жуляни - Рівне, повідомте день і час прильоту і номер рейсу, контактний телефон та слово для таблички. Ви отримаєте вчасно комфортабельний, чистий автомобіль для міжміської поїздки. Водій буде чекати з табличкою в залі виходу пасажирів аеропорту Жуляни.

Вартість таксі Київ - Рівне

Ціна таксі до Рівного фіксована. Попереднє бронювання, зустріч з табличкою, очікування в аеропорту (проходження паспортного контролю, отримання багажу) додатково не оплачуються. Кількість пасажирів для легкового автомобіля: до 4 осіб.

Вартість трансферу залежить від загального відстані поїздки та типу автомобіля. Ціна поїздки враховує провезення багажу.

Дізнатися вартість таксі з Києва до Рівного:

(Відповідь - на E-mail)
Звідки:
Куди:
Ваш Email:

Додаткова інформація (за необхідності)

Розрахувати вартість таксі з Києва до Рівного (від аеропорту Бориспіль, Жуляни, залізничного вокзалу, готелю або вказаної адреси в Києві), можливо телефоном +38(050)545-14-17 (Viber, WhatsApp, Telergram) або E-mail: taxiairport.kiev@gmail.com

Свято - Покровський собор у Рівному

Замовлення таксі тел.
+38(050)545-14-17 (Viber, WhatsApp, Telegram)
+38(097)495-35-03
E-mail: taxiairport.kiev@gmail.com
Київ