Таксі Жуляни - Бориспіль

+38(050)545-14-17 (Viber, WhatsApp' Telrgram)

Таксі з аеропорту Жуляни в аеропорт Бориспіль

Вам знадобиться таксі з Жулян в Бориспіль? Радимо замовити таксі в Жуляни (аеропорт "Київ" ім.Сікорського) попередньо - перед вильотом, за кілька днів або тижнів. До прибуття рейсу, таксі буде подано в аеропорт - до відповідного терміналу (термінал А - міжнародні рейси або D - по Україні). Водій зустріне пасажирів з табличкою. Він чекатиме всередині терміналу, допоможе з багажем, підкаже, де знаходиться обмін валют, банкомат.
Вартість таксі Жуляни - Бориспіль фіксована, очікування в аеропорту (час на проходження паспортного контролю, отримання багажу) - безкоштовно. При необхідності, можна замовити таксі з дитячим автокріслом (воно надається безкоштовно). При затримці рейсу додаткова плата не нараховується!

Попереднє замовлення таксі в аеропорту Жуляни (IEV) можна зробити телефоном +38(050)545-14-17 (Viber, WhatsApp, Telegram) або E-mail: taxiairport.kiev@gmail.com

Потрібно вказати:

  • ✔ Дату і час прильоту в Жуляни;
  • ✔ Номер авіарейсу;
  • ✔ Прізвище для таблички, з якої буде зустрічати водій;
  • ✔ Контактний телефон пасажира (по можливості).

Таксі аеропорт Жуляни (Київ) - Бориспіль

Таксі з аеропорту Київ (Жуляни) по Києву (готель, апартаменти, вокзал)

Ви збираєтеся до Києва, прибуття рейсу в аеропорту Жуляни (ім.Сікорського)? Знадобиться дістатися з аеропорту за потрібною адресою в Києві або в Київській області? Замовити таксі в Жуляни можна попередньо - як безпосередньо перед вильотом, так і за день, тиждень або місяць. Якщо відома дата прильоту і номер рейсу, забронювати трансфер можна заздалегідь. В цьому випадку, прибувши до Києва, не потрібно буде витрачати час на пошуки та очікування таксі, навпаки, таксі вже буде чекати свого пасажира. Так само, не виникне питань з ціною поїздки. Вартість таксі повідомляється відразу і не зміниться згодом. Тариф на зустріч з рейсу і перевезення пасажирів на легковому автомобілі в межах Києва фіксований (вокзал, автовокзал 350 гривень, центр 450 грн, віддалені райони, лівий берег - 500 грн). Очікування, поки пасажири пройдуть паспортний контроль і отримають багаж додатково не оплачується. У разі затримки рейсу, доплачувати за простій не потрібно.

Міжміське таксі з аеропорту "Київ" Жуляни

Прибуваючи в аеропорт Жуляни, Ви можете скористатися таксі для міжміської поїздки по Україні . Забронювавши поїздку заздалегідь, можна відразу після прибуття Київ відправитися в будь-яке місто або населений пункт України. Поїздка буде безпечною, комфортною і не дуже довгою. Наприклад, трансфер на таксі в Житомир займе 1,5 години, в Рівному, Вінниці, Кропивницький - близько 3 годин. Поїздка до Харкова, Одеси, Дніпро, Львів займе близько 5 годин. Виїхавши відразу після прильоту, можна заощадити час на переїзд на вокзал або в інший аеропорт. Водій з табличкою зустріне гостей в терміналі, допоможе з багажем.

Як зробити замовлення таксі в Жуляни:

Пропонуємо попередньо забронювати таксі тел. +38(050)545-14-17 (Viber, WhatsApp) або E-mail: taxiairport.kiev@gmail.com Вкажіть дату прильоту, номер рейсу і контактний телефон прибувають. При необхідності - вказується напис для таблички (ім'я, прізвище, назва організації). Той, хто зустрічає з табличкою чекатиме пасажирів в залі прильоту. Це зручніше, ніж шукати машину на місці для паркування або за його межами. Так само, не завжди виходить зателефонувати, тим більше, якщо для з'єднання використовується міжнародний роумінг. Знайти своє прізвище на табличці - простіше і надійніше. Не гаючи часу на пошук або очікування таксі, Ви відразу зможете виїхати в потрібному напрямку.

Таксі Жуляни - термінал А

Відстань, тривалість поїздки на таксі Жуляни - Бориспіль

  Аеропорт Жуляни (аеропорт "Київ" ім.Сікорського) знаходиться на південно-західній околиці Києві, його назва походить від однойменної місцевості - "Жуляни". Щоб дістатися в центр міста буде потрібно приблизно пів години, до залізничного вокзалу 20-30 хвилин.

З аеропорту Жуляни на таксі в Бориспіль, при відсутності заторів, можна доїхати за 35 - 40 хвилин. Відстань від Жулян до Борисполя - 38 - 40 кілометрів (залежить від обраної дороги). Слід врахувати, що частина шляху проходить по Києву. Потрібно доїхати до одного з мостів через Дніпро, потім проїхати з правого берега на лівий. У години пік, можливі дорожні затори, що може збільшити загальну тривалість поїздки ще на 20-30 хвилин і більше. Це особливо важливо, якщо потрібно буде сідати в робочі дні з 16.00 до 20.00. Водій визначить оптимальний маршрут - як доїхати швидше і мінімізувати втрату часу в пробках.

Вартість таксі Жуляни - Бориспіль

<Вартість таксі з аеропорту Жуляни до Борисполя 640 гривень (€22 або $24), включаючи послугу "зустріч в аеропорту Жуляни". Ціна таксі включає попереднє замовлення, зустріч з табличкою, очікування і трансфер в Бориспіль (KBP). Навіть якщо прибуття затримається, або багато часу піде на отримання багажу, оплата за простій не нараховується!

Вартість таксі Жуляни - Київ

Вартість таксі з аеропорту Жуляни по Києву - фіксована (на залізничний вокзал, 350 грн, в центр 400 гривень, віддалені райони, лівий берег 500 гривень).

Ціна включає бронювання трансферу, зустріч з табличкою, очікування і перевезення пасажирів за вказаною адресою в Києві. Якщо прибуття відбувається пізніше, ніж за розкладом, вартість трансферу не зміниться!

таксі в Жуляни - термінал А
Повідомлення   Viber         ✉
Повідомлення   WhattsApp ✉

Дізнатися вартість таксі з Жулян:

(Відповідь - на Ваш E-mail)
Звідки:
Куди:
Ваш Email:

Додаткова інформація (за необхідності)

Також може бути корисним:

Ціна таксі з аеропорту Жуляни

Вартість таксі з Жулян в міста Київської області

Тривалість поїздки на таксі з Жулян до Борисполя

Онлайн табло - розклад рейсів аеропорт Жуляни

Онлайн табло - розклад рейсів аеропорт Бориспіль

Обмін валюти на гривні

Відстань від Борисполя до інших міст України

Аеропорт Жуляни - термінал D

Бронювання такси за тел.
+38(050)545-14-17 (Viber, WhatsApp, Telegram)
+38(097)495-35-03
E-mail: taxiairport.kiev@gmail.com
Київ